بهترین برند سیم و کابل

بهترین برند سیم و کابل

بهترین برند سیم و کابل

 

امروزه در بازار مبادلات سیم و کابل همانند تمامی سایر بازارها نام برند بسیار به گوش می آید . نامی که در پس آن بسیاری از ویژگی ها از جمله کیفیت و خدمات هر محصول نهفته است .

از دیدگاه تجاری برندها دارای علایم تجاری هستند . این علایم تجاری مانع از استفاده دیگران از برند می گردد . در حقیقت برند بخشی از هویت سازمان را تشکیل می دهد و جزو دارائی های نامشهود هر سازمان است . اما به صورت عام برند نام و یا نشانی است که مشخص کننده محصولی خاص و یا تولید کننده منحصر بفرد بوده که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می گردد .

اما با وجود برندهای مختلف سیم و کابل در بازار چگونه بایستی بهترین آنها را تشخیص داد و اصولا” بهترین برند سیم و کابل کدام است ؟

متاسفانه در شرایط امروز اقتصاد و فقدان نظارت های کیفی بر محصولات سیم و کابل در بازار محصولات با برندهای گوناگون و گاها” تقلبی بسیاری به چشم می خورد به نحوی که بخشی از آنها با تقلید از نام های تجاری معروف و به عبارتی تقلب از آنها ساخته و عرضه گردیده اند .

اما مصرف کنندگان در این آشفته بازار با در نظر گرفتن برخی از پارمترهای مهم می توانند به راحتی بهترین برند های سیم و کابل را تشخیص دهند . در این مقوله به برخی از این پارامترها اشاره می گردد .

استانداردهای تولید

سیم و کابل برق جزو محصولات با استاندارد اجباری می باشد . این بدان معنا است که تولید این گونه از محصولات حتما” می بایستی بر اساس الزامات یکی از استاندارد های ملی بوده و ویژگی های آن با این الزامات انطباق داشته باشد . هر تولید کننده با اخذ پروانه استاندارد مجوز کاربرد علامت آن استاندارد را برای رده ای از محصولات خود اخذ می نماید و این پروانه واجد یک شماره ده رقمی بوده که با داشتن آن به راحتی می توان اصالت و صحت ادعای سازنده را راستی آزمایی نمود .

مواد اولیه مرغوب

تمامی سیم و کابل ها فارغ از نوع و ولتاژ کاری آنها شامل هادی عمدتا” مس و عایق و روکش از جنس پلیمرهای مختلف می باشند . بدون شک کیفیت مواد اولیه تاثیر بسزایی در کیفیت سیم و کابل تولیدی خواهد داشت . بررسی ویژگی مواد اولیه به راحتی توسط مصرف کننده امکان پذیر نبوده و نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی می باشد اما وجود استانداردهای لازم خود موید کیفیت مواد اولیه مصرفی می باشد همچنین صحت کارکرد سیم و کابل در شرایط بهره برداری حاکی از مرغوبیت مواد اولیه می باشد .

امروزه متاسفانه برخی از تولید کنندگان سودجو با هدف کاهش قیمت اقدام به مصرف مواد اولیه نامرغوب از جمله مفتول های CCAM در هادی ، استفاده از روغن های نرم کننده نامرغوب در پلیمر ها و … می نمایند . در این شرایط منطقی به نظر می رسد که جهت تهیه محصولات سیم و کابل به دفاتر فروش رسمی شرکت های معتبر مراجعه نمود .

خدمات پس از فروش

بسیاری از تولید کنندگان بدلیل اطمینان از کیفیت محصول تولیدی خود اقدام به ارائه گارانتی یا وارانتی جهت محصولات می نمایند . هرچند این امر در کشور ما در خصوص محصولاتی چون سیم و کابل بدلیل نوع مصرف و وجود جریان برق گارانتی ارائه نمی نمایند اما برخی از تولید کنندگان داخلی با توجه به کیفیت بالای محصولات تخصصی خود نسبت به ارائه گارانتی اقدام نموده اند که از جمله آنها می توان به سیمند کابل اشاره نمود .

خرید مستقیم از تولید کننده

در حال حاضر و پس از بررسی مواردی از جمله وجود استاندارد و … بهترین روش تهیه برند مرغوب سیم و کابل خرید مستقیم از تولید کننده بدون واسطه می باشد . بسیاری از شرکت های تولیدی سیم و کابل معتبر از جمله سیمند کابل دفاتر فروش رسمی دایر نموده اند . بدون شک خرید مستقیم از تولید کننده مشکلات ناشی از حضور افراد سودجو را در بازار برطرف خواهد نمود .

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandNfzHx

سیم و کابل - سیمند کابل - خرید سیم و کابل - فروش سیم وکابل - فروشنده سیم و کابل - فروشسیم و کابل - فروش سیم وکابل - انواع سیم و کابل - سیم و کابل - سیم و کابل خوب - سیم و کابل درجه یک - بهترین سیم و کابل - سیم وکابل اصل - سیم وکابل با کیفیت - سیم کابل - فروش سیم کابل - خرید سیم کابل - با کیفیت ترین سیم برق - بهترین سیم و کابل ایران - خرید سیم ساختمان - با کیفیت ترین سیم برق - کابل صنعتی افشان - با کیفیت ترین کابل برق - سیم افشان چیست - کابل ساختمانی - سیم ساختمان - کابل برق مفتولی - کابل برق - فروش سیم ساختمانی - خرید سیم برق مفتولی - خرید کابل برق - سیم و کابل - انواع سیم و کابل - سیم وکابل - قیمت سیم برق - سیم برق قیمت - کابل صنعتی - انواع کابل صنعتی - فروش کابل صنعتی - فروش سیم و کابل آنلاین - سیم و کابل انلاین - اطلاعات سیم و کابل فروش سیم و کابل - خرید سیم و کابل - فروش سیم و کابل برق - فروش کابل برق - انواع سیم و کابل - فروش سیم و کابل - خرید سیم و کابل - خرید سیم برق - خرید کابل برق - فروش کابل برق - فروش سیم برق - فروش سیم و کابل برق - خرید سیم و کابل برق

سیمند کابل ، فروش سیم و کابل ، خرید سیم و کابل ، سیم و کابل ، انواع سیم و کابل

سیم و کابل  سیمند کابل فروش سیم و کابل خرید سیم و کابل سیم های قابل انعطاف سیم افشان سیم های نصب ثابت سیم مفتولی سیم خشک کابل افشان کابل انعطاف پذیر سبک کابل های نصب ثابت سبک کابل های قدرت چند رشته کابل های قدرت تک رشته کابل دو روکشه کابل تلفن سیم تلفن قیمت سیم تلفن خرید سیم نلفن خرید کابل تلفن کابل تلفن هوایی قیمت کابل تلفن هوایی کابل دو روکشه کابل های مسلح سیم فولادی کابل آرموردار کابل زره دار کابل با هادی هم مرکز کابل کانسانتریک کابل سازمانی کابل ابزار دقیق کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد کابل کنترل افشان بدون شیلد کابل کنترل افشان شیلدار سیم رانژه کابل تلفنی بیرون ساختمان کابل کواکسیال کابل مخابراتی زمینی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن فرکانس صوتی کابل آنتن کابل دوربین کابل آیفون سیم سخت هوایی هادی لخت مسی کابل گرد کابل تخت کابل جوشکاری با قوس الکتریکی کابل جوش کابل بالابر کابل زمینی کابل هالوژن کابل خشک قیمت کابل جوش کابل افشان چیست لیست قیمت سیم و کابل راهنمای خرید سینی کابل مجله سیم و کابل سیم و کابل ایران انواع کابل تلفن کابل آلومینیومی