وزیر نیروی آینده

تهیه اولویت‌های پیشنهادی ۱۰۰روزه برای وزیر نیروی آینده

وزیر نیروی آینده : در ابتدای جلسه، گزارشی از اهم اقدامات دبیرخانه در طول دو هفته گذشته توسط دبیر سندیکا ارائه شد. در این گزارش به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سندیکا با حضور خبرنگاران رسانه‌های اقتصادی و انعکاس اخبار آن در بیش از ۳۰ رسانه معتبر، حضور نایب رئیس سندیکا در گفتگوی ویژه خبری همراه با سخنگوی صنعت برق و طرح مشکلات و چالش‌های اعضای سندیکا، ابلاغ قرارداد تیپ خرید از سوی شرکت توانیر به شرکت‌های تابعه، جلسه با دادستانی و موافقت معاون قضایی دادستان کل کشور

با دعوت از معاون وزیر و مدیرعامل شرکت توانیر در جلسه ویژه سازمان بازرسی و نیز تهیه گزارش علل خاموشی برق و ارائه راهکارهای پیشگیری و مقابله با آن و ارائه به کمیسیون‌های مختلف مجلس و اتاق بازرگانی اشاره شد.

همچنین انعکاس خسارات ناشی از قطعی برق اعضا به اتاق و خانه صنعت و معدن، انعقاد قرارداد سندیکا با پژوهشگاه نیرو در تدوین مشخصات فنی و روش اجرایی جامع سیستم‎های اتوماسیون پست‌های فشار قوی، حضور نمایندگان شعبه اصفهان سندیکا در جلسه شورای گفتگوی دولت بخش خصوصی اصفهان

هماهنگی ارائه گزارش سندیکا از وضع موجود صنعت بر در جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان تهران و هیأت نمایندگان اتاق ایران، انتشار شماره ۵ نشریه سراسری ستبران شماره ۱۲۶ متوالی) و نیز آماده شدن صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ جهت ارائه به هیأت‌مدیره و بازرس محترم نیز بخش دیگری از گزارش دبیر بود.

در ادامه با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای برگزاری نشست مشترک دادستانی و سازمان بازرسی با معاون برق وزیر نیرو، مدیرعامل توانیر و سندیکا، مقرر شد موضوعات مطالبات، قراردادها و تامین اجتماعی به عنوان موضوعات کلیدی به صورت متمرکز در این جلسه مطرح شوند.

موضوع خرید تجهیزات کلیدی صنعت برق از طریق بورس و چالش‌های ناشی از آن برای اعضای سندیکا مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جلسه‌ای در این خصوص از سوی کمیته تخصصی سازندگان برنامه‌ریزی و نظرات کمیته‌های مرتبط در مورد این موضوع برگزار شود. همچنین پیشنهاد شد تشکیل کنسرسیوم برای حضور در مناقصات تجهیزات کلیدی در دستور کار کمیته‌های تخصصی قرار گیرد.

با توجه به درخواست انجمن فولاد برای جلسه و همکاری با سندیکا برای بررسی تخصصی چالش تامین پایدار برق زنجیره فولاد، مقرر شد هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری یک نشست مشترک با انجمن فولاد انجام شود.

در ادامه جلسه با توجه به اینکه خاموشی‌های اخیر، خسارات جبران‌ناپذیری به شرکت‌های عضو وارد کرده و برآورد دقیق آن در شرایط حاضر امکان پذیر نیست مقرر شد معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی سندیکا گزارشی تحلیلی در خصوص هزینه‌‎های خاموشی برای شرکت‌های عضو تهیه و آن را به هیأت مدیره ارائه کند. همچنین پیشنهاد شد

سندیکا میزان و میزان تاثیرات احتمالی خاموشی‌های تابستان و زمستان بر تورم و راهکارهای عملیاتی مواجهه با خاموشی‌ها را بررسی کند.

همچنین در راستای ارائه پیشنهادات سندیکا به دولت آینده، پیشنهاد شد اولویت‌های پیشنهادی صد روزه برای وزیر نیروی آینده، نیز تهیه و این برنامه پس از کسب نظرات هیأت مدیره نهایی شود.

در ادامه پیشنهاد شد سندیکا ضمن تشکیل معاونت کسب و کار در ساختار اجرایی خود، بر روی موضوعاتی نظیر فروش خاموشی، برق‌رسانی و تامین برق صنایع در قالب ساختاری خارج از شبکه و نیز تدوین مدل‌های نوین برای توسعه کسب و کار اعضا را در دستور کار خود قرار دهد.

در پایان جلسه هیات‌مدیره از دبیرخانه و روابط‌عمومی بابت برگزاری موفق نشست مطبوعاتی و انعکاس گسترده مسائل و مشکلات شرکت‌های عضو و دیدگاه‌های سندیکا در رسانه‌های اقتصادی کشور تقدیر کرد.

 

وزیر نیروی آینده

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandsJywe

سیم و کابل سیمند کابل شرکت سیم و کابل بهترین برند سیم و کابل خرید سیم و کابل فروش سیم و کابل سیم و کابل از کجا برخریم آیا سیم و کابل بهترین نوع است خرید بهترین نوعغ سیم و کابل فروش مستقیم سیم و کابل خرید مستقیم سیم و کابل سیمند کابل مرغوب ترین نوع سیم و کابل بهترین نوع سیم و کابل سیم و کابل افشان از کجا بخریم قیمت سیم و کابل افشان خرید سیم کابل افشان قیمت سیم و کابل از کجا بگیریم قیمت تمام سیم و کابل بهترین قیمت سیم و کابل ارزان ترین نوع قیمت سیم و کابل

سیمند کابل ، فروش سیم و کابل ، خرید سیم و کابل ، سیم و کابل ، انواع سیم و کابل

سیم و کابل  سیمند کابل فروش سیم و کابل خرید سیم و کابل سیم های قابل انعطاف سیم افشان سیم های نصب ثابت سیم مفتولی سیم خشک کابل افشان کابل انعطاف پذیر سبک کابل های نصب ثابت سبک کابل های قدرت چند رشته کابل های قدرت تک رشته کابل دو روکشه کابل تلفن سیم تلفن قیمت سیم تلفن خرید سیم نلفن خرید کابل تلفن کابل تلفن هوایی قیمت کابل تلفن هوایی کابل دو روکشه کابل های مسلح سیم فولادی کابل آرموردار کابل زره دار کابل با هادی هم مرکز کابل کانسانتریک کابل سازمانی کابل ابزار دقیق کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد کابل کنترل افشان بدون شیلد کابل کنترل افشان شیلدار سیم رانژه کابل تلفنی بیرون ساختمان کابل کواکسیال کابل مخابراتی زمینی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن فرکانس صوتی کابل آنتن کابل دوربین کابل آیفون سیم سخت هوایی هادی لخت مسی کابل گرد کابل تخت کابل جوشکاری با قوس الکتریکی کابل جوش کابل بالابر کابل زمینی کابل هالوژن کابل خشک قیمت کابل جوش کابل افشان چیست لیست قیمت سیم و کابل راهنمای خرید سینی کابل مجله سیم و کابل سیم و کابل ایران انواع کابل تلفن کابل آلومینیومی