معاملات بورس در شرکت های توزیع

لزوم بررسی ساختار معاملات بورس کالا در حوزه شرکت‌های توزیع

معاملات بورس در شرکت های توزیع : در ابتدای جلسه، گزارشی از  اهم اقدامات دبیرخانه طی دو هفته گذشته توسط دبیر سندیکا ارائه شد. در این گزارش به پیگیری مطالبات اعضا از توانیر، جلسه با معاون حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری سازمان بازرسی کل کشور در خصوص مشکلات اعضا، پیگیری موضوع برخی سازندگان سندیکا در هیات نظارت بر قانون حداکثر و صدور رای این هیأت طبق نظر سندیکا

ارائه چالش‌های صنعت برق و راهکارهای پیشنهادی سندیکا در مجمع وزیران ادوار و ارائه فهرست شرکت‌های عضو کمیته دانش‌بنیان سندیکا به دفتر تامین منابع مالی شرکت توانیر برای برخورداری از ظرفیت‌های بند “ز” تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در خصوص حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره شد.

همچنین ارائه راهکارهای پیشنهادی سندیکا برای تحقق شعار سال به ریاست کمیسیون اصل نود مجلس، پیگیری موضوع عدم استفاده برخی از شرکت‌های تابعه توانیر از بخشنامه جبرانی نرخ ارز نوبت دوم، هماهنگی برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سندیکا با محور مطالبات اعضا، مشکلات قراردادها و مشکلات حوزه توزیع

هماهنگی با پژوهشگاه نیرو برای استفاده اعضا از طرح فرصت مطالعاتی پژوهشگران در بخش تحقیق و توسعه با هزینه این نهاد و استعلام اولویت‌های پژوهش و فناوری مورد نیاز اعضا برای معرفی به پژوهشگاه نیرو بخش دیگر از گزارش دبیر سندیکا بود.

با توجه به اینکه در خصوص مطالبات شرکت‌های عضو، طی توافقی بین وزارت نیرو، توانیر و سندیکا مقرر شده بود، مطالبات اعضا طی چند مرحله پرداخت شود اما این اتفاق از اواسط سال ۹۹ متوقف مانده و سندیکا پیگیری‌های این موضوع را با روش‌ها و ابزارهای خود نظیر بهره‌گیری از رسانه‌ها، مکاتبات و مذاکرات متعدد، انجام داده است، بر لزوم انتخاب یک روش هوشمندانه و موثر برای پیگیری موضوع مطالبات تاکید و مقرر شد در دستور کار سندیکا قرار گیرد.

در ادامه طبق گزارش رئیس کمیته حقوقی و قراردادها اعلام شد که ۵۰ درصد منابع مالی بخش توزیع، جزو بودجه‌های عمرانی در نظر گرفته شده است، بر این اساس شرکت‌های توزیع مکلفند از آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمان برنامه پیروی کنند

اما همچنان عدم ابلاغ شاخص‌های قطعی تعدیل نیمه دوم سال ۱۳۹۹ به عنوان یکی از مشکلات جدی سازندگان و پیمانکاران این حوزه مطرح است. از این رو مقرر شد سندیکا ضمن کسب نظر فعالان این حوزه، این مساله را به شورای هماهنگی و اتاق بازرگانی ایران جهت پیگیری از سازمان برنامه منعکس کند.

در بخش بعدی جلسه گزارشی از هماهنگی‌های انجام شده برای برگزاری مجمع عمومی و انتخابات دوره جدید هیأت مدیره سندیکا ارائه و مقرر شد برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری مجمع عمومی سندیکا در پایان شهریورماه انجام شود.

در این جلسه اقدام خانه صنعت و معدن برای تکمیل سازوکار داوری خود و استعلام از تشکل‌های عضو برای معرفی نمایندگان خود بررسی و مقرر شد آقایان مسائلی و امیری طیبی به عنوان نمایندگان کمیته داوری سندیکا و نفر سوم نیز بر اساس موضوع و طی هماهنگی با کمیته داوری به خانه صنعت و معدن معرفی شوند.

در ادامه گزارشی از جلسه با سازمان بازرسی و دادستانی کل کشور برای پیگیری مشکلات اعضا ارائه و هیأت مدیره ضمن تقدیر از پیگیری‌های صورت گرفته از سوی کمیته حقوقی و قراردادها و دبیرخانه، بر لزوم ورود سازمان بازرسی به پرونده قراردادهای صنعت برق با توجه به شرایط روز اقتصاد کشور تاکید کرد. همچنین هیات مدیره با هر گونه اقدامی در خصوص پیگیری موضوعات مرتبط با تامین اجتماعی موافقت کرد.

بررسی معاملات بورس کالا در حوزه شرکت‌های توزیع محور بعدی جلسه بود که مقرر شد موضوع حذف امتیاز فنی و تاییدیه شورای ارزیابی توانیر در این معاملات بررسی و سندیکا موضوع را از مراجع ذیربط پیگیری کند.

بخش بعدی به ارائه گزارش انتظارات بخش خصوصی صنعت برق از دولت سیزدهم و برنامه معاونت پژوهشی سندیکا برای تدوین برنامه پیشنهادی برای وزارت نیروی دولت آینده اختصاص یافت. بر این اساس پیشنهاد شد معاونت پژوهشی ضمن تکمیل این برنامه، چشم انداز چهارساله‌ای تدوین و فرآیند اجرایی شدن آن را نیز مشخص کند.

معاملات بورس در شرکت های توزیع

معاملات بورس در شرکت های توزیع

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandoLL3N

سیم و کابل سیمند کابل شرکت سیم و کابل بهترین برند سیم و کابل خرید سیم و کابل فروش سیم و کابل سیم و کابل از کجا برخریم آیا سیم و کابل بهترین نوع است خرید بهترین نوعغ سیم و کابل فروش مستقیم سیم و کابل خرید مستقیم سیم و کابل سیمند کابل مرغوب ترین نوع سیم و کابل بهترین نوع سیم و کابل سیم و کابل افشان از کجا بخریم قیمت سیم و کابل افشان خرید سیم کابل افشان قیمت سیم و کابل از کجا بگیریم قیمت تمام سیم و کابل بهترین قیمت سیم و کابل ارزان ترین نوع قیمت سیم و کابل

سیمند کابل ، فروش سیم و کابل ، خرید سیم و کابل ، سیم و کابل ، انواع سیم و کابل

سیم و کابل  سیمند کابل فروش سیم و کابل خرید سیم و کابل سیم های قابل انعطاف سیم افشان سیم های نصب ثابت سیم مفتولی سیم خشک کابل افشان کابل انعطاف پذیر سبک کابل های نصب ثابت سبک کابل های قدرت چند رشته کابل های قدرت تک رشته کابل دو روکشه کابل تلفن سیم تلفن قیمت سیم تلفن خرید سیم نلفن خرید کابل تلفن کابل تلفن هوایی قیمت کابل تلفن هوایی کابل دو روکشه کابل های مسلح سیم فولادی کابل آرموردار کابل زره دار کابل با هادی هم مرکز کابل کانسانتریک کابل سازمانی کابل ابزار دقیق کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد کابل کنترل افشان بدون شیلد کابل کنترل افشان شیلدار سیم رانژه کابل تلفنی بیرون ساختمان کابل کواکسیال کابل مخابراتی زمینی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن فرکانس صوتی کابل آنتن کابل دوربین کابل آیفون سیم سخت هوایی هادی لخت مسی کابل گرد کابل تخت کابل جوشکاری با قوس الکتریکی کابل جوش کابل بالابر کابل زمینی کابل هالوژن کابل خشک قیمت کابل جوش کابل افشان چیست لیست قیمت سیم و کابل راهنمای خرید سینی کابل مجله سیم و کابل سیم و کابل ایران انواع کابل تلفن کابل آلومینیومی