خرید کابل افشان 1 در 25

یکی از انواع کابل های کنترل که کاربرد زیادی دارد، کابل افشان 1 در 25 می باشد. شما برای خرید این کابل باید به خوبی ویژگی ها و مشخصات آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید کابل را در هر شرایطی که نیاز است استفاده کنید. دقت داشته باشید که کابل های کنترل افشان دسته بندی های متنوعی دارند.

اندازه هر یک از کابل ها با یکدیگر فرق می کند. بنابراین اندازه آنها را باید بر اساس استانداردی که دارند به خوبی بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این کابل دارد را در ادامه معرفی می کنیم.

ویژگی ها و مشخصات کابل افشان 1 در 25

برای خرید کابل افشان 1 در 25 بهتر است که ویژگی ها و مشخصات آن را به طور کامل بررسی کنید. در این صورت می توانید با آگاهی بیشتری این کابل را خریداری نمایید. برخی از مهمترین ویژگی های این کابل عبارت است از :

کابل 1 در 25

  1. هادی الکتریکی مناسب

یکی از مهمترین ویژگی ‌های کابل افشان اندازه یک در 25  این است که هادی مناسبی دارد. هادی هر یک از کابل های افشان به عنوان نقطه‌ ای شناخته می‌ شود که هدایت الکتریکی را به بهترین نحو ممکن انجام می ‌دهد. انتقال انرژی بر عهده هادی کابل است. به همین دلیل باید بدانید که جنس هادی کابل اهمیت زیادی دارد.

به طور معمول در کلاس های متفاوتی هادی کابل را تولید می کنند. هادی هایی که برای کابل های افشان به کار گرفته می‌ شوند انعطاف پذیری زیادی دارند. کابل مسی با ابعاد متفاوت انعطاف پذیری لازم را برای هادی ها فراهم می کند. در واقع باید بدانید که هادی و ابعاد هر یک از سیم ها به نوع کابلی بستگی دارد که برای طراحی کابل مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

  1. عایق مناسب

عایق و ضخامت مناسب کابل افشان اندازه 1 در 25  به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌ های آن شناخته می شود. در واقع باید بدانید که ضخامت هر یک از کابل های افشان مناسب است. کابل های افشان را با استفاده از عایق پی وی سی طراحی می‌ کنند. این مسئله موجب شده که ضخامت کابل ها افزایش یابد.

ضخامت هر یک از کابل ها برابر با یک میلی متر می باشد. این مسئله موجب شده که مقاومت کابل در برابر حرارت افزایش پیدا کند. پی وی سی یکی از مهم‌ترین عایق هایی به شمار می‌ رود که برای تولید انواع کابل های افشان استفاده خواهد شد. شما می توانید عایق پی وی سی را از نظر ضخامت مورد بررسی قرار دهید و سپس کابل مورد نظر را خریداری نمایید.

کابل افشان

  1. روکش مناسب کابل کنترل

برای خرید کابل افشان 1 در 25  باید به خوبی جنس روکش کابل را مورد بررسی قرار دهید. این نمونه از کابل افشان نمره ۲۵ را دریافت کرده است. به همین دلیل باید بدانید که روکش مناسبی دارد. علاوه بر اینکه روکش به کار گرفته شده برای این کابل عایق مناسبی دارد می تواند کل ساختمان را در برابر آسیب های مکانیکی، شیمیایی و همچنین آسیب فیزیکی ایمن نگه دارد. محافظت از کابل ها در برابر هر نوع آسیب بر عهده روکش می باشد.

اگر روکش کابل کیفیت مناسبی نداشته باشد بعد از مدتی کابل توانایی و کاربرد خود را از دست می دهد. بر همین اساس باید روکش انواع کابل ها را از نظر توانایی که دارند مورد بررسی قرار دهید و سپس آنها را برای کاربردهای متفاوت استفاده نمایید.

کابل افشان 1 در 25

  1. غلاف مناسب کابل

غلاف کابل برق که برای تولید کابل افشان اندازه 1 در 25 به کار گرفته می شود چند رشته‌ ای است. هادی های چندرشته‌ ای برای تولید انواع کابل ها به کار گرفته می‌ شوند. غلاف کابل باید ضخامت مناسبی داشته باشد. اگر ضخامت غلاف مناسب باشد می ‌تواند کابل را در برابر آسیب های متفاوت مقاوم نماید.

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید کابل کنترل 1 در 25  باید به آن دقت داشته باشید استانداردهای تولید کابل است. تمامی استانداردهایی که مربوط به تولید کابل های افشان می باشد را برای طراحی این کابل در نظر گرفته و رعایت کرده‌ اند. بر همین اساس شما  می توانید انواع کابل افشان با اندازه متفاوت را با خیال راحت خریداری کنید.

هر یک از استانداردهای بین المللی NYCY برای تولید این کار در نظر گرفته شده است به طور کلی انواع کابل های افشان را بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می کنند تا کیفیت و کارایی مناسبی داشته باشند.

کابل افشان 1 در 25

  1. ولتاژ نامی کابل

یکی از مهمترین مشخصات کابل افشان 1 در 25   این است که ولتاژ نامی ۶۰۰ الی ۱۰۰۰ ولت را برای آن در نظر گرفته اند. بر همین اساس شما می ‌توانید در بسیاری از ساختمان ها برای تامین انرژی و انتقال نیروی برق این کابل را مورد استفاده قرار دهید. سطح مقطع و تعداد رشته های این نمونه کابل افشان معادل ۲۵ میلیمتر می باشد.

شما می توانید این ویژگی را به راحتی تشخیص دهید و سپس کابل مورد نظر را خریداری نمایید. مقاومت رسانای این کابل در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد بسیار عالی است. در هر یک کیلومتر مقاومت رسانای این کابل با ۷۸۰ اهم برابر می باشد. وزن تقریبی کابل معادل ۲۷۳ کیلوگرم در هر یک کیلومتر است.

کاربردهای کابل افشان 1 در 25

کاربرد های متفاوتی از کابل افشان اندازه 1 در 25  دریافت می شود. هر یک از این کاربردها را شما می توانید بر اساس نیازی که که دارید دریافت کنید. در صنعت ساختمان سازی این نمونه کابل افشان کاربرد زیادی دارد. شما برای اینکه سیستم برق ساختمان ها را راه اندازی کنید می توانید این کابل افشان را مورد استفاده قرار دهید. کابل های افشان که برای ساختمان سازی استفاده می شوند اندازه های متفاوتی دارند. در صنایع گوناگون مانند کارگاه ها، کارخانه ها و … برای تامین انرژی این کابل به کار گرفته می شود.

قیمت کابل های افشان 1 در 25

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید انواع کابل های افشان اهمیت زیادی دارد قیمت کابل می باشد.  شما برای خرید انواع کابل کنترل باید قیمت آنها را بر اساس اندازه ای که دارند مورد بررسی قرار دهید. کابل های افشان را در اندازه های متفاوت و ولتاژ نامی گوناگون تولید می کنند. این نمونه کابل افشان با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

شما به راحتی می توانید به صورت اینترنتی هر یک از انواع کابل های افشان را سفارش دهید و قیمت آنها را در وب سایت مشاهده کنید. در صورتی که متراژ زیادی از کابل های افشان را خریداری نمایید شاید هزینه زیادی را نیاز باشد پرداخت کنید. اما اگر مقدار کمتری از کابل های افشان را می‌ خواهید تهیه نمایید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

کابل افشان 1 در 25

خرید اینترنتی کابل افشان 1 در 25

برای خرید اینترنتی کابل افشان اندازه 1 در 25  باید ویژگی‌ ها و مشخصات کابل را در وب‌ سایت مورد بررسی قرار دهید. بر همین اساس بهتر است که معتبرترین فروشنده را برای خریداری کابل های افشان انتخاب کنید. فروشندگان زیادی هستند که فروش اینترنتی انواع کابل افشان را بر عهده دارند.

اما برخی از فروشندگان در این زمینه تخصص و تجربه زیادی کسب نکرده اند. همین دلیل نمی توانند برای خرید کابل مناسب شما را راهنمایی کنند. شما برای اینکه بهترین نوع کابل افشان را به صورت اینترنتی خریداری کنید می توانید با کارشناسان فروش مشورت نمایید.

کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25 کابل افشان 1 در 25

آشنایی با محصولات سیمند کابل

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandN8lEz

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =