سیم افشان 1 در 10

سیم افشان 1 در 10

سیم افشان 1 در 10

از انواع سیم های افشان می توانیم به سیم افشان 1 در 10 اشاره داشته باشیم. این سیم دارای کاربردها و مشخصات گوناگونی بوده که به عنوان خریدار باید با آن ها آشنا شوید. در این مطلب به بررسی صفر تا صد این محصول خواهیم پرداخت؛ پس دنبال کننده ما باشید.

سیم افشان 1 در 10

قبل از خرید سیم افشان 1 در 10 به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر می خواهید خرید سیم افشان 1 در 10 شما با موفقیت طی شود، نیاز است تا به نکات مختلفی توجه داشته باشید. هر کدام از این نکات باعث می شوند تا محصول انتخاب شده دارای کیفیت بالایی باشد و ایمنی آن نیز تایید شود. از جمله این نکات می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

 • سیم افشانی که شما انتخاب می کنید، حتما باید توسط فلز مس آنیل شده باشد؛ مس یکی از بهترین جنس های هادی به شمار می رود.
 • برای تولید سیم های افشان 1 در 10 باید استانداردهای مختلفی رعایت شوند. مهم ترین استانداردهایی که در ایران و بین الملل وجود دارند و به کار گرفتن آن ها در تولید انواع سیم و کابل الزامی بوده شامل ISIRI 3084 و استاندارد بین المللی IEC 60228 می شوند.
 • همچنین از وزن نیز می توانیم به عنوان یکی از مهم ترین معیارهایی یاد کنیم که قبل از خرید باید به آن توجه شود.

گزینه های فوق در بین مهم ترین نکاتی جای می گیرند که قبل از خرید انواع سیم های افشان همچون 1 در 10 باید به آن ها توجه کرد.

از سیم افشان 1 در 10 در چه مکان هایی می توان بهره برد؟

امروزه دامنه استفاده از این سیم های افشان بسیار گسترش پیدا کرده و دلیل آن وجود برخی از ویژگی ها است. اگر بخواهیم به بررسی مهم ترین کاربردهای این سیم ها بپردازیم، می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • بهره مندی از سیم های افشان در انواع تجهیزات و لوازم برقی

همانطور که می دانید عملکرد عالی تجهیزات و وسایل برقی و همچنین سیستم های روشنایی در گرو بهترین سیم ها و کابل ها است؛ از این رو شرکت ها و برندها برای اینکه بتوانند رضایت مشتریان را در هنگام استفاده از محصولات خود به دست بیاورند، نسبت به استفاده از این مدل سیم ها اقدام کرده اند. اصلی ترین دلیلی که باعث استفاده از این نوع سیم افشان در تجهیزات برقی شده است، انعطاف پذیری ویژه ای بوده که در آن به چشم می خورد.

سیم افشان 1 در 10

 

 

سیم افشان 1 در 10

 • بهره مندی به عنوان سیم رابط

از دیگر کاربردهای اصلی سیم افشان 1 در 10 استفاده از آن به عنوان سیم رابط بوده که بسیار نیز همه گیر شده است. تجهیزات و صنایع مختلفی وجود دارند که نیازمند سیم های رابط هستند که از جمله آن ها می توانیم به داکت های زیر زمینی، تابلوهای فرمان و همچنین ماشین آلات اشاره داشته باشیم. به دلیل ساختاری که هر کدام از این تجهیزات ذکر شده دارند، سیم های رابط باید کامل منعطف باشند. اگر به ویژگی های سیم های افشان نگاهی بیندازید، متوجه این موضوع می شوید که برترین مشخصه آن ها، انعطاف پذیر بودن است. از این رو هیچ چیزی مانند سیم افشان نمی تواند در این دسته از تجهیزات مورد استفاده قرار بگیرد.

 • دیگر کاربردهایی که باید از سیم افشان 1 در 10 بدانید

کاربردهایی که از این سیم ها وجود دارند تنها به موارد ذکر شده ختم نشده و گزینه های دیگری را نیز احاطه کرده اند. از جمله این کاربردها می توانیم گزینه های زیر را نام ببریم:

 • سیم کشی در داخل انواع ساختمان ها
 • استفاده در انواع مختلف لوله های برق و خرطومی
 • به کار گرفتن آن ها در صنعت بزرگ ساختمان سازی

ویژگی ها و مشخصاتی که می توانید از این مدل سیم افشان شاهد باشید

این سری از سیم های افشان دارای ویژگی ها و مشخصات به خصوصی هستند. همین ویژگی ها و مشخصات باعث شده اند تا خرید این سیم ها توسط مشتریان در اولویت قرار بگیرند. در ادامه به بررسی مهم ترین این مشخصه ها خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید.

 

سیم افشان 1 در 10

 • انعطاف پذیری؛ اصلی ترین ویژگی سیم های افشان 1 در 10

بدون شک از انعطاف پذیری می توانیم به عنوان اصلی ترین ویژگی یاد کنیم که در این سیم ها دیده می شود. یک سری از فضاها این شرایط را به وجود می آورند که سیم تحرک زیادی را داشته باشد؛ در این شرایط سیمی که انتخاب می کنید، باید بتواند بسیار منعطف باشد؛ بهترین گزینه ای که در پیش روی شما قرار خواهد گرفت، سیم افشان در اندازه های مختلف همچون 1 در 10 خواهد بود. اگر بخواهیم از این فضاها نمونه ای را نام ببریم، تجهیزات موسیقی بهترین مثال هستند. گیتارهای الکترونیکی با کمک این سیم ها تولید می شوند.

 • سایر مشخصه های برتری که باید بدانید

از دیگر مشخصه هایی که از این سیم افشان می توانیم نام ببریم، گزینه های زیر در اولویت قرار داده می شوند:

 • سطح مقطعی که این سیم به خود اختصاص داده، 10 میلی متر مربع است.
 • ولتاژ نامی این محصول 450 / 750 ولت است.
 • برای هادی این سیم از مس آنیل شده بهره گرفته شده است و می توانید شاهد بهترین کیفیت باشید.
 • همچنین برای عایق این محصول از پی وی سی کمک گرفته شده است.
 • تولید این سیم های افشان بر اساس دو استاندارد ایرانی و بین المللی بوده که در نکات خرید با شما به اشتراک گذاشتیم.

اگر قصد خرید سیم افشان 1 در 10 را با این مشخصات دارید، می توانید به فروشگاه سیمند کابل مراجعه کنید.

سیم افشان 1 در 10

قیمت سیم افشان 1 در 10

قیمت سیم افشان 1 در 10 به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ به همین علت شما قبل از خرید باید به خوبی این متغیرها را شناسایی کنید. جنسی که برای روکش و هادی از آن بهره گرفته می شود، از جمله مهم ترین پارامترها است. به عنوان مثال اگر هادی از جنس مس باشد، قیمت سیم افشان نیز بیشتر خواهد بود؛ چرا که می توانید شاهد کیفیت بیشتری باشید.

چگونه یک خرید مطمئن داشته باشیم؟

امروزه انواع سیم و کابل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. همین موضوع نیز باعث شده است تا آمار فروش سیم و کابل افزایش پیدا کند. امروزه تعداد فروشگاه سیم و کابل افزایش بسیار زیادی داشته است. شما باید این توانایی را داشته باشید تا بهترین فروشگاه را برای خرید سیم های افشان همچون 1 در 10 انتخاب کنید. اگر می خواهید خیالتان از کیفیت سیم افشان خریداری شده راحت باشد، می توانید به مجموعه سیمند کابل مراجعه کنید.

این مجموعه با بهره مندی از سال ها سابقه توانسته انواع محصولات را روانه بازار کند که از محبوب ترین آن ها می توانیم به کابل افشان و سیم افشان اشاره داشته باشیم. در صورتی که شما نیز به این دسته از خدمات نیازی دارید، کافیست با راه های ارتباطی که در سایت درج شده اند، تماس برقرار کنید. کارشناسان به خوبی پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.

سیم افشان 1 در 10

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با محصولی ویژه تحت عنوان سیم افشان 1 در 10 آشنا کنیم. این محصول توانسته از ویژگی های مختلفی همچون منعطف بودن بهره ببرد. همین ویژگی نیز باعث شده تا حیطه کاری این سیم افشان افزایش پیدا کند و صنایع مختلفی به دنبال تهیه و خرید آن باشند.

در این مطلب به صورت کامل کاربردهای این سیم را برای شما نام بردیم و همچنین به بررسی مهم ترین ویژگی ها و مشخصاتی پرداختیم که می توانید از این مدل سیم ها شاهد باشید. در انتها نیز توضیحات جزئی درباره قیمت این محصول به شما ارائه دادیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، سیمند کابل همراه شما است.

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandOt3UA

سیم و کابل سیمند کابل شرکت سیم و کابل بهترین برند سیم و کابل خرید سیم و کابل فروش سیم و کابل سیم و کابل از کجا برخریم آیا سیم و کابل بهترین نوع است خرید بهترین نوعغ سیم و کابل فروش مستقیم سیم و کابل خرید مستقیم سیم و کابل سیمند کابل مرغوب ترین نوع سیم و کابل بهترین نوع سیم و کابل سیم و کابل افشان از کجا بخریم قیمت سیم و کابل افشان خرید سیم کابل افشان قیمت سیم و کابل از کجا بگیریم قیمت تمام سیم و کابل بهترین قیمت سیم و کابل ارزان ترین نوع قیمت سیم و کابل سیمند کابل - سیم و کابل - سیم و کابل مرغوب - سیم و کابل استاندارد - انواع سیم و کابل - بهترین نوع سیم و کابل - خرید سیم و کابل - فروش سیم و کابل - قروشنده سیم و کابل - سیم و کابل ارزان - سیم و کابل با کیفیت - سیم و کابل لاله زار - قیمت سیم و کابل - قیمت سیم و کابل سیمند کابل - سیم و کابل دست دوم - خرید سیم و کابل - فروش سیم و کابل - عکس های سیم و کابل - تائیدیه سیم و کابل - تائیدیه های سیم و کابل سیمند کابل - عکس های کارخانه سیمند کابل - خبر های سیم و کابل - قیمت مس - قیمت مس سیم و کابل - مس آزاد سیم و کابل - نمایندگی سیم و کابل - نمایندگی سیمند کابل - پیگیری محصولات سیمند کابل - محصولات درون چاهی - قیمت سیم 1/5 - قسمت سیم 2/5 - قیمت سیم و کابل های ساختمانی - سیم یک - سیم 1×10 - سیم 1/5×1 - سیم 2/5×1 - سیم های متصل - انواع سیم و کابل - فروشنده سیم و کابل - خرید سیم و کابل سیمند کابل - بهترین نوع سیم و کابل در بازار - سیم سیما - سیم سیمکو - سیم و کابل ابهر

سیمند کابل ، فروش سیم و کابل ، خرید سیم و کابل ، سیم و کابل ، انواع سیم و کابل

سیم و کابل  سیمند کابل فروش سیم و کابل خرید سیم و کابل سیم های قابل انعطاف سیم افشان سیم های نصب ثابت سیم مفتولی سیم خشک کابل افشان کابل انعطاف پذیر سبک کابل های نصب ثابت سبک کابل های قدرت چند رشته کابل های قدرت تک رشته کابل دو روکشه کابل تلفن سیم تلفن قیمت سیم تلفن خرید سیم نلفن خرید کابل تلفن کابل تلفن هوایی قیمت کابل تلفن هوایی کابل دو روکشه کابل های مسلح سیم فولادی کابل آرموردار کابل زره دار کابل با هادی هم مرکز کابل کانسانتریک کابل سازمانی کابل ابزار دقیق کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد کابل کنترل افشان بدون شیلد کابل کنترل افشان شیلدار سیم رانژه کابل تلفنی بیرون ساختمان کابل کواکسیال کابل مخابراتی زمینی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن فرکانس صوتی کابل آنتن کابل دوربین کابل آیفون سیم سخت هوایی هادی لخت مسی کابل گرد کابل تخت کابل جوشکاری با قوس الکتریکی کابل جوش کابل بالابر کابل زمینی کابل هالوژن کابل خشک قیمت کابل جوش کابل افشان چیست لیست قیمت سیم و کابل راهنمای خرید سینی کابل مجله سیم و کابل سیم و کابل ایران انواع کابل تلفن کابل آلومینیومی ;