حضور چشمگیر سیمند کابل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب

حضور چشمگیر سیمند کابل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب

 

سیمند کابل در چهارهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران که از تاریخ 11 تا 14 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید حضوری شایسته و چشمگیر داشت .

این نمایشگاه که به عنوان رخدادی مهم در عرصه صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور جمع کثیری از شرکت های داخلی و خارجی برگزار می گردد فرصت مناسبی جهت ارائه نوآوری های این صنعت فراهم آورده و همواره مورد توجه دست اندرکاران و متخصصان صنعت آب و فاضلاب قرار گرفته است .

سیمند کابل در راستای رسالت همیشگی خویش در زمینه ابداع و نوآوری در صنعت سیم و کابل  ، توسعه فن آوری های نوین و ارتقاء کابل های مورد استفاده در صنایع پمپ سازی ، در این نمایشگاه نسل هفتم کابل های ویژه استفاده در چاه های آب شرب را با بهره گیری از رده جدید پلیمرهای SWR با نام تجاری SWR – R رونمایی و عرضه نمود .

این نوع از محصولات علاوه در دارا بودن تمامی ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد کابل های SWR ، کلیه الزامات استاندارد ملی ایران شماره 1926 و استانداردهای بین المللی را احراز نموده و پلیمر آن کاملا مشابه لاستیک EPDM وارداتی بوده و در قیاس با محصولات مشابه از خلوص و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد .

 

 

 

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandxPj9D