فروش مستقیم سیم و کابل و تحویل کالا در مرکز قلب تهران

فروش مستقیم سیم و کابل و تحویل کالا در مرکز قلب تهران

 

 

مدير بازرگاني سيمند كابل خبر داد:

 

فروش مستقيم سيم و كابل و تحويل كالا از درب كارخانه در اولين مركز فني و تخصصي سيم و كابل كشور واقع در قلب پايتخت

مدير بازرگاني سيمند كابل در پاسخ به دليل خريد گسترده سيم و كابل از اين مركز افزود ، همانگونه كه قبلا هم بیان شد ،  با توجه به بروز حوادث تلخ گذشته و بروز آتش سوزي هاي گسترده ، مشتريان محترم جهت خريد سيم و كابل عموما” به دنبال مراكز فروش معتبر مي باشند و  سيمند كابل پاسخگویی به اين مهم را با ايجاد اولين مركز تخصصي سيم و كابل در قلب پايتخت براي متقاضيان اين محصول مهیا كرده است.

ايشان در ادامه فرمودند :
به منظور آسودگي خاطر خريداران محترم سيم و كابل ،  اين مركز به صورت آنلاین نیز نسبت به فروش سيم و كابل اقدام كرده  تا ضمن عرضه اين محصول از توليد به مصرف ،
بتواند در راستاي جلوگيري از عرضه سيم و كابل هاي نامرغوب اقدام نمايد .

در خاتمه ايشان تاكيد كردند : با توجه به حوادث تلخ بروز آتش سوزي ها  که به دلیل عدم كيفيت سيم و كابل و نداشتن استانداردهاي لازم براي اين محصولات ایجاد می گردد و البته بسياري از آنها نیز ثبت و ضبط نمي گردد از جمله حادثه تلخ آتش سوزی ساختمان پلاسكو كه بعلت اتصال سيم و كابل آن فجايع تلخ براي هموطنان عزيز روي داد ، از همه دست اندر كاران صنعت برق ، عزيزان سيم كش و حتي بزرگواراني كه مصارف كمي از این محصول دارند درخواست می نمایم که حتما” براي خريد سيم و كابل به مراكز معتبر مراجعه نمايند و اگر مقدور نيست از نمايندگيهاي معتبر كارخانجات يا در صورت امکان از دفاتر كارخانه ها نيازهاي خود در این خصوص را برآورده نمايند.

 

پیشنهاد می شود مطالعه نمایید :

کابل های دارای هادی هم مرکز 

 

 

ايشان در خاتمه فرمودند :
سيمند كابل مفتخر است ، با ايجاد اولين مركز علمي و تخصصي سيم كابل كشور ، در كنار ارائه خدمات فني و مهندسي ، كليه محصولات سيم و كابل را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه نموده و رسالت خود را در توسعه فرهنگ استفاده از کالای مرغوب و استاندارد به انجام رساند .

 

فروشگاه سیم و کابل

فروشگاه سیم و کابل

 

خرید سیم و کابل استاندارد

 

سیم و کابل های تقلبی و فاقد کیفیت که بدلیل قیمت پایین تر نسبت به سیم و کابل های استاندارد و مرغوب مورد استقبال برخی از مصرف کنندگان قرار گرفته است بدلیل ایرادات ساختاری از جمله سطح مقطع کم هادی ،استفاده از فلزات غیر مجاز در تولید هادی ، استفاده از مواد عایق و روکش نامرغوب  و …. زمینه ساز بروز حوادث بسیاری می باشند .

سیم و کابل های تقلبی بدلیل وجود تلفات بالایی نسبت به سیم و کابل های برق استاندارد باعث افزایش تلفات شبکه برق در بخش توزیع و مصارف خانگی می گردد.

همچنین سیم  و کابل تقلبی با عث بروز آتش سوزی های گسترده در کشور شده و صدمات جانی و مالی جبران ناپذیری به مصرف کنندگان وارد می آورد .از این روی می بایستی با خرید سیم و کابل استاندارد تا حد ممکن ایمنی انتقال برق را افزایش دهیم .

 

فروش مستقیم سیم و کابل و تحوبل کالا در مرکز قلب تهران
فروش مستقیم سیم و کابل و تحوبل کالا در مرکز قلب تهران
فروش مستقیم سیم و کابل و تحوبل کالا در مرکز قلب تهران

 

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandDXP6l

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of