فروش سیم و کابل استاندارد

 

 

آمارهای رسمی ارایه شده از سوی  سازمان آتش‌نشانی بیانگر این نکته است که حدود   50‌ درصد آتش‌سوزی منازل به دلیل استفاده از تجهیزات غیر‌استاندارد از جمله کابل و سیم  است. اما از آنجا که تعداد واحدهای زیرزمینی تولید سیم و کابل در کشور به حدی زیاد است که نمی‌توان به راحتی آنها را ساماندهی کرد، تولید سیم و کابل تقلبی و به طبع آن فروش سیم و کابل غیر استاندارد منبع درآمد مناسبی را برای واحدهای تولیدی زیرپله‌ای و فروشندگان سیم و کابل متقلب ایجاد می‌کند.

اگـــرچه فروشنـدگـان معتقدند کـه شنـاخت سیم و کابل‌های تقلبی از سیم و کابل استاندارد کار بسیار دشواری است و اگر بدانند که کابل و سیم تقلبی است به هیچ وجه در فرآیند توزیع  این نوع از سیم و کابل مشارکت نمی‌کنند زیرا آن را عملی خلاف قانون می‌دانند، اما وجود مشتری برای سیم‌ و کابل تقلبی سبب می‌شود که این سیم‌ و کابل ها همچنان در بازار باقی بمانند.

فروش سیم و کابل استاندارد بدون شک جزو اصول اصلی و خدشه ناپذیر مجموعه های تولیدی معتبر  سیم و کابل می باشد و این دست از تولید کنندگان برای فروش سیم و کابل استاندارد  روش های متنوعی به مشتریان عرضه می نمایند که از جمله آنها به استقرار دفاتر فروش مشخص وابسته به شرکت تولید کننده ، اعطای نمایندگی رسمی فروشندگان سیم و کابل ، استقرار سیستم های فروش اینترنتی ، ارایه گارانتی معتبر  و …  می توان اشاره نمود .

 

 

 

 

 

 

 

 

فروش سیم و کابل استاندارد فروش سیم و کابل استاندارد فروش سیم و کابل استاندارد فروش سیم و کابل استاندارد فروش سیم و کابل استاندارد فروش سیم و کابل استاندارد
لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simanddeFUL

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =