ده شرکت برتر تولید کننده سیم و کابل در دنیا

ده شرکت برتر تولید کننده سیم و کابل در دنیا

گردآوری و ترجمه : محمدباقر پورعبداله

 

امروزه تولید سیم و کابل برق یکی از مطلوب ترین صنایع از نظر اقتصادی شناخته می شود . افزایش فزاینده تجهیزات الکتریکی در زندگی رومزه باعث رشد اقتصادی این شاخه از تولید در کل دنیا می باشد .

شرکت های فعال در صنعت سیم و کابل در هردو زمینه فروش سیم و کابل و نیز ساختار به صورت چشمگیری شکوفا شده اند .

نوع محصولات اساسی ترین عامل معروفیت جهانی شرکت های تولیدی سیم و کابل است .

در فهرست زیر نام ۱۰ تولید کننده جهانی برتر سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷ در زمینه سیم و کابل آمده است .

لازم به ذکر است که اطلاعات مربوط به درآمد و تعداد پرسنل مربوط به سال ۲۰۱۰ میلادی است .

۱۰- poly Cable   – هند – ۸۰۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۷۹/۰ میلیارد دلار

۹- Far east Cable  – چین – ۱۰۰۰۰ نفرپرسنل – درآمد ۲/۲ میلیارد دلار

۸- walsin  – نایوان –  ۷۰۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۵/۲ میلیارد دلار

۷-  Furukawa Eelectric – ژاپن – ۴۴۸۵۳ نفر پرسنل  + درآمد ۱/۳ میلیارد دلار

۶- Sauth Wire  – ایالت متحده آمریکا – ۴۱۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۹/۳ میلیارد دلار

۵- General Cable – ایالت متحده آمریکا – ۱۱۷۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۹/۴ میلیارد دلار

۴- Ls cable and System  – کره جنوبی – ۹۱۶۸ نفر پرسنل – درآمد ۸/۵ میلیارد دلار

۳- Sumitomo Electric Industries  – ژاپن – ۱۲۰۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۸/۵  میلیارد دلار

۲- Nexans – فرانسه – ۲۵۰۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۳/۷ میلیارد دلار

۱-Prysiam Group  – ایتالیا – ۲۲۰۰۰ نفر پرسنل – درآمد ۹ میلیارد دلار

شرکت سیم و کابل

شرکت سیم و کابل

poly Cable

این شرکت علامت تجاری شاخصی در صنایع الکتریکی است و یکی از توسعه یافته ترین شرکت های هندی طی ۴ دهه اخیر بوده است . جنبه رقابتی این شرکت به نوآوری در محصولات و طول عمر بالای محصولات به همراه رعایت اصول ایمنی در آنها است . آنچه که برای مصرف کنندگان اهمیت دارد در دسترس قرار دادن لیست قیمت قابل اعتماد و ارزشمندی است که این شرکت در اختیار آنها قرار می دهد . همچنین پشتیبانی فنی مستمر توسط این شرکت عامل مهم دیگری در ایجاد اطمینان برای مشتریان می باشد . سابقا دست اندرکاران این شرکت در بخش های مختلف تجارت الکتریکی فعالیت داشتند  ولی اکنون بیشتر بر روی محصولات پر مصرف متمرکزند . سابقه حضور این شرکت در عرصه تجارت یکی از دلایل رشد عظیم در این عرصه است . زینت بخش این شرکت نیروی انسانی زبده و با تجربه است که آن را به عنوان یکی از شرکت های نام آور جهانی مطرح ساخته است .

 

Far east cable  – شرکت چینی – سال تاسیس ۱۹۸۵

این شرکت با هدف و ذهنیت تامین با کیفیت ترین محصولات الکتریکی و سیم و کابل به همراه تمرکز خاص بر روی تحقیق و توسعه آغاز به کار نموده است . بخش های بازریابی ، فروش و طراحی توسط حرفه ای ترین و کار آمدترین افراد مدیریت می شوند که در حرفه ی خود بالاترین سطوح احترام را به مشتریان پاس می دارند . این شرکت با برقراری سیستم تضمین کیفیت سبب ایجاد و مطلوبیت محصولات خود برای مصرف کنندگان شده است . همچنین اخذ گواهینامه های متعدد بین المللی مبین کیفیت مطلوب محصولات این شرکت است . طرز تفکر مدیریت و مهارت های رفع مشکل متخصصین این شرکت باعث مطرح شدن نام آن به عنوان یکی از بهترین شرکت های بین المللی است .

 

 Walsin- شرکت تایوانی – سال تاسیس ۱۹۶۶

این شرکت در زمینه های کاری و ایده های خلاقانه مربوط به سیم و کابل فعالیت دارد . سابقه حضور این شرکت در عرصه صنعت سیم و کابل بسیار طولانی است و دست اندرکاران آن فعالیت های تجاری خود را در سطح  بین المللی گسترش داده اند .

سرمایه گذاری فرامنطقه ای و ویژگی های بومی این شرکت را عموما بر پایه بخشهای تحقیق و توسعه برقرارنموده اند . از دست اندرکارن این شرکت به عنوان مجریان دارای راهکارهای سازگار با محیط زیست ومشتری مداری یاد می شود . بر این اساس ، برقراری ارتباط خوب با مشتریان این مجموعه را به عنوان یکی از بهترین کارگزاران صنعت سیم و کابل معرفی نموده است .

Furukawa Electric  

این شرکت در ژاپن بنا شده و با برقراری فعالیت تجاری پایدار ، رشد و توسعه مناسبی داشته است . ایجاد فرصت های منحصر به فرد برای مشتریان و به کارگیری ماشین آلات با فناوری مدرن برای تولید محصولات ، این شرکت را در صنعت سیم و کابل به عنوان شرکتی نام آور مطرح ساخته است . نام تجاری این شرکت از شهرتی جهانی برخوردار است . و با داشتن مشتریان بزرگی چون CERN  و بسیاری از شرکت های مشهور دیگر به واقع اثر بخشی بین المللی این شرکت را افزایش داده است . سیم های ساخته شده از فلزات سبک ، آهنرباهای ابر رسانایی وکالاهایی از این دست برخی از محصولات اساسی است  که در این بخش تولید می شوند.

تحقیق و توسعه برای فناوری های نسل جدید ، این شرکت را به عنوان یکی از بهترین نام های تجاری شناخته شده در سطح بین المللی مطرح ساخته است .

 

  South Wire  – ایالت متحده امریکا

شرکت   South Wire در بازار جهانی و روند پیشرفت نوین ، هدف گذاری مناسبی انجام داده اند و این کار را به مدد میلیونها مشتری در بازار جهانی به پیش برده اند و همچنین افرادی که در این شرکت کار می کند بیش از پیش انگیزه تعالی و موفقیت شرکت را در سر می پرورانند . با برقراری بخش های تحقیقات تحسین برانگیز در این شرکت ، محصولاتی که عرضه می گردد بالطبع از کیفیت بالایی برخوردارند . اعضا شرکت همگی دارای حس مشتری مداری بوده و بنابراین بخش فروش شرکت هر ساله با افزایش فروش قابل ملاحظه مواجه می شود . تحسین این شرکت توسط مشتریان را می توان یکی از دلایل اصلی شناخته شدن این شرکت به عنوان یکی از برترین ها در نظر گرفت .

 

General Cable  

این شرکت کار خود را از کنتاکی آمریکا آغاز کرد و اکنون دارای شعبه های گوناگونی در کشورهای مختلف است . فیبر نوری تامین شده توسط این شرکت یکی از اقلام با کیفیت ارائه شده در سطح جهانی است . این شرکت همواره جز یکی از بهترین تولید کنندگان صنعت سیم و کابل بوده و دارای امتیاز بالایی در زمینه فعالیت های تحقیق و توسعه است . تولید اصلی این شرکت طی سالیان گذشته سیم و کابل های برق بوده و با ذهنیتی که در مورد محیط زیست سبز و پاک داشته اند همواره این مجموعه را عاملی موثر در این زمینه مطرح ساخته است . برقراری ارتباط خوب با مشتریان جزء سرلوحه امور این شرکت است  و خط ارتباطی شبانه روزی برقرار شده با مشتریان در جهت حفظ منافع آنها بخوبی عمل می کند . بنابراین شرکت General Cable به راستی یکی از بارزترین درآمد سازان و جز یکی از بهترین سازندگان کابل در دنیا است .

Ls Cable and System

آغاز کار این شرکت با عملیات صنعتی در زمینه سیم و کابل بوده است و با رشد چشمگیر به یک شرکت عظیم تبدیل شده است ، محصولات این شرکت اساسا به صنایع مخابراتی مربوط است . محصولات گوناگون نظیر سیم مغناطیسی و کابل های مربوط به انتقال داده ها از جمله فراوردهای تامین شده توسط دست اندرکاران این شرکت است . هدف گذاری مدیریت این شرکت براساس نتایج برآمده از تیم تحقیق و توسعه صورت میگیرد و به همین دلیل تمام گروه های شغلی این شرکت وظایف خود را بخوبی انجام می دهند . این شرکت دارای مشتریان دائمی و ثابت در عرصه بین المللی می باشد . بر این اساس با رشد این شرکت ، بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات اولیه برای ساخت ماشین آلات در سطح جهانی مطرح شده است .

 

Sumitomo Electric Industries  

صنایع سومیتومو یکی از پیشروترین تولیدکنندگان محصولات سیم و کابل است که درکشور ژاپن مستقر شده است . کارخانه وابسته به این مجموعه مجهز به ماشین آلات پیشرفته و مدرن تولید سیم و کابل است و تیم فعال در زمینه طراحی و تولید محصول به طور مستمر در زمینه تحقیقات کار می کنند تا امور شرکت به سهولت انجام پذیرد و همچنین موجب افزایش تقاضا بین مشتریان گردد . این شرکت دارای بهترین نوع استراتژی تجاری به همراه افرادی بی شمار و با تجربه در تیم مورد نظر است . این شرکت دارای نقش کلیدی در تولید تجهیزات مخابرات نوری است و بنابراین فراورده های تولیدی این شرکت در سطح جهان از شهرتی خاص برخوردار است .

صنایع سومیتومو همواره خود را به عنوان یکی از بهترین دست اندرکاران در هر دو عرصه فناوری و درآمد سازی مطرح گرده است .

 

Nexans

این شرکت اروپایی با چشم انداز عظیم در زمینه استعداد و کار در زمینه تولید فراورده های سیم و کابل برتر مشهور است . افراد وابسته این شرکت اساسا یکی از بزرگترین تولید کنندگان در سطح بین المللی می باشند . محصولات این شرکت بیشتر متوجه صنایع مخابراتی و دیگر فرآورده ها است . این شرکت همچنین در زمینه بخش های منابع فعالیت دارند که دارای مدیران زبده و افراد با تجربه مربوط به خود می باشند . بخش انرژی با ایجاد ارتباط خوب با مشتریان و بخشهای مردمی  اشتهار خاصی کسب نموده است . این شرکت یکی از تامین کنندگان مهم بین المللی است .

  Prysmain Group

این شرکت در زمینه تامین لوازم سیم و کابل بهترین شرکت در بخش های انتقال انرژی است ، این شرکت اخیرا فعالیت خود را در زمینه صنایع مخابراتی آغاز کرده است . حضور جهانی این شرکت آن را به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های تولید کننده دراین مورد مطرح کرده است . این شرکت در بخشهای گوناگون صنعتی فعال بوده و دارای بانکهای متعددی در کل دنیا است . صاحبان سهام و شرکای این شرکت از اعضای عالی رتبه مرتبط بااین صنعت تشکیل شده و لیست مصرف کنندگان آن نیز دامنه وسیعی را در بر می گیرد .

 

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simandAmt1R

سیم و کابل سیمند کابل شرکت سیم و کابل بهترین برند سیم و کابل خرید سیم و کابل فروش سیم و کابل سیم و کابل از کجا برخریم آیا سیم و کابل بهترین نوع است خرید بهترین نوعغ سیم و کابل فروش مستقیم سیم و کابل خرید مستقیم سیم و کابل سیمند کابل مرغوب ترین نوع سیم و کابل بهترین نوع سیم و کابل سیم و کابل افشان از کجا بخریم قیمت سیم و کابل افشان خرید سیم کابل افشان قیمت سیم و کابل از کجا بگیریم قیمت تمام سیم و کابل بهترین قیمت سیم و کابل ارزان ترین نوع قیمت سیم و کابل

سیمند کابل ، فروش سیم و کابل ، خرید سیم و کابل ، سیم و کابل ، انواع سیم و کابل

سیم و کابل  سیمند کابل فروش سیم و کابل خرید سیم و کابل سیم های قابل انعطاف سیم افشان سیم های نصب ثابت سیم مفتولی سیم خشک کابل افشان کابل انعطاف پذیر سبک کابل های نصب ثابت سبک کابل های قدرت چند رشته کابل های قدرت تک رشته کابل دو روکشه کابل تلفن سیم تلفن قیمت سیم تلفن خرید سیم نلفن خرید کابل تلفن کابل تلفن هوایی قیمت کابل تلفن هوایی کابل دو روکشه کابل های مسلح سیم فولادی کابل آرموردار کابل زره دار کابل با هادی هم مرکز کابل کانسانتریک کابل سازمانی کابل ابزار دقیق کابل کنترل انعطاف پذیر بدون شیلد کابل کنترل افشان بدون شیلد کابل کنترل افشان شیلدار سیم رانژه کابل تلفنی بیرون ساختمان کابل کواکسیال کابل مخابراتی زمینی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن فرکانس صوتی کابل آنتن کابل دوربین کابل آیفون سیم سخت هوایی هادی لخت مسی کابل گرد کابل تخت کابل جوشکاری با قوس الکتریکی کابل جوش کابل بالابر کابل زمینی کابل هالوژن کابل خشک قیمت کابل جوش کابل افشان چیست لیست قیمت سیم و کابل راهنمای خرید سینی کابل مجله سیم و کابل سیم و کابل ایران انواع کابل تلفن کابل آلومینیومی