حضور مهندسين و متخصصين سیمند در پروژه های تجهیز چاه آب شرب

مديرعامل سيمند كابل در نشست خبری هفتگی


نشست خبری مدیر عامل سیمند کابل با اصحاب رسانه هفته جاری در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار گردید . در این جلسه ایشان در پاسخ به سوالي مبني بر فلسفه حضور مهندسين و متخصصين اين شركت در پروژه های تجهیز چاه های آب آشامیدنی اعلام کردند :

با توجه به اينكه ارائه خدمات فني مهندسي در راستاي مشتري مداري و بالا بردن كيفيت محصولات تولیدی این واحد همواره در دستور کار قراردارد  لذا  مهندسين و متخصصين  این شرکت نسبت به ارائه این خدمات در قالب مشاوره های فنی اهتمام جدی دارند .


ايشان فرمودند ، حضور كارشناسان اين واحد تولید سیم و کابل در تجهيز چاه هاي آب شرب ، بویژه تجهيز عميق ترين چاه هاي آب شرب كشور هم در راستای همین سیاست
می باشد .

وي افزود : امروز سیمند کابل صرفا” توليد كننده سيم و كابل نیست و  در كنار توليد و فروش  سيم و كابل ، ارائه خدمات فني مهندسي نيز در اولويت فعالیت های ما قرار دارد زيرا معتقديم تعامل بين توليد كننده و مصرف كننده منجر به ارتقاء سطح كيفي محصولات شده و باعث بهبود مستمر كيفيت محصولات سيم و كابل خواهد گردید .

و سيمند كابل مفتخر است در راستاي توليد هر چه بهتر محصولات سيم و كابل و بهبود مستمر محصولات خود ، نسبت به ارائه خدمات فني مهندسي در كنار توليد سيم و كابل همچون گذشته اهتمام ورزیده و اين خط مشي را در همه فعالیت ها خود نهادينه نماید .

 

 

 

حضور مهندسين و متخصصين سیمند در پروژه های تجهیز چاه آب شرب- حضور مهندسين و متخصصين سیمند در پروژه های تجهیز چاه آب شرب – حضور مهندسين و متخصصين سیمند در پروژه های تجهیز چاه آب شرب

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/simand3G4zr

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of