آزمایشگاه همکار

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار : با توجه به وجود تجهیزات به روز آزمایشگاهی ، پرسنل دانش آموخته و آموزش دیده و همچنین سوابق کیفی خوب ، شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس درسال ….. موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد ایران گردید . دریافت این گواهینامه به معنی پذیرش نتایج آزمون ارسالی  از این شرکت بر روی نمونه های ماخوذه از دیگر نهادهای تولیدی و نظارتی توسط سازمان استاندارد ایران می باشد . شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس با آموزش مستمر پرسنل ذیربط و تامین تجهیزات جدید و مشارکت در تدوین استانداردها شرایط ادامه همکاری با سازمان استاندارد را در این زمینه فراهم نموده است .

 

واحد نمونه

عملکرد مناسب شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس در زمینه تولید ، بهره وری و استفاده مناسب از امکانات و تجهیزات و همچنین تلاش در زمینه صادرات محصولات منجر به دریافت لوح واحد نمونه صنعتی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت گردیده است . مدیریت این شرکت تمام توان و مساعی خود و همکاران را برای حفظ و ارتقاء موقعیت شرکت در این زمینه به کار گرفته تا انشااله در سالهای آتی نیز موفقیت هایی از این دست را در این شرکت نهادینه سازد .

علاوه بر این ، با توجه به برقراری سیستم تضمین کیفیت و همچنین نظارت مستمر بر کیفیت مواد اولیه ورودی ، محصول نیمه ساخت و محصولات ساخته شده تحویلی موفقیت دیگری را در مورد اخذ گواهینامه واحد نمونه کیفی از سوی سازمان استاندارد متوجه این شرکت ساخته است . تمام تلاش مدیریت و کارکنان این شرکت تامین محصولات با کیفیت برتر به منظور جلب رضایت مصرف کنندگان گرامی است .

 

گواهینامه های بین المللی

حفظ عملکرد مناسب در زمینه های مدیریتی ، تولیدی و کیفی فقط در سایه برقراری سیستم های مدیریتی امکان پذیر است . به همین منظور شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس دریافت گواهینامه های مشروحه زیر را در دستور کار خود قرار داده و موفق به دریافت گواهینامه های مربوطه گردیده است .

  • گواهینامه  ISO 45001 ( مدیریت سلامت شغلی و ایمنی )
  • گواهینامه ISO 14001 ( مدیریت زیست محیطی )
  • گواهینامه ISO 9001 ( مدیریت کیفیت )
  • گواهینامه ISO 50001 ( مدیریت انرژی )
  • گواهینامه ISO 10002 ( مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان )
  • گواهینامه ISO 10004 ( مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان )

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/4ysp6

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =