تاریخچه تولیدی

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

سیمند کابل در نیمه دوم دهه هشتاد شمسی( سال ۱۳۸۶ ) و در دوره ای که بسیاری از صنایع بدلیل رکود حاکم بر فعالیت های تولیدی روبه تعطیلی بوده ومجموعه های صنعتی فعال نیز جهت حفظ بقاء صرفا” بر تولید انبوه تکیه داشتند ، با همکاری و مشارکت سهامداران این مجموعه و با هدف ایجاد شرکتی دانش محور تاسیس گردید .

در آغاز و در راستای خلق برندی ماندگار و یگانه در این صنعت ، نام تجاری سیمند کابل جهت تولیدات این مجموعه برگزیده شد .
در ابتدا ، کارخانه در یک سالن ۵۰۰ متری واقع در شهرک صنعتی شریف ابهر آغاز به کار نمود که در آن با بهره گیری از دو خط اکسترودر اقدام به تولید محصولات می گردید . فعالیت با ۱۵ نفر پرسنل آغاز شد و پس از گذشت زمان اندکی این تعداد به ۴۰ نفر افزایش یافت . این مجموعه قادر بود سالیانه ۱۴۰۰ تن انواع سیم و کابل برق ساختمانی را تولید نماید .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

سیم و کابل سیمند کابل با سرلوحه قرار دادن کیفیت در کلیه فعالیت های خود ، در نخستین سال تاسیس موفق به اخذ مجوز کاربرد علامت استاندارد ملی ایران برای تمامی محصولات تولیدی گردید و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو مجوز کاربرد علامت استاندارد ملی ۳۵۶۹ را جهت تولید کابل های قدرت در محدوده ۶/۰ تا ۱ کیلوولت اخذ نمود .
با توجه به نگرش مدیریت ارشد سازمان در خصوص لزوم بهبود مستمر کیفیت و علیرغم تنگاهای مالی موجود در نخستین سال فعالیت ، آزمایشگاه این واحد تولیدی با استفاده از مدرنترین تجهیزات تست مواد اولیه وآزمونهای الکتریکی و مکانیکی محصولات راه اندازی گردید .
تعهد به بهبود مستمر و اعتقاد به اثربخشی سیستم های مدیریت کیفیت در ارتقاء بهره وری باعث گردید تا سیمند کابل در سال ۱۳۸۸ موفق به استقرار و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت توف نورد آلمان گردد .
این مجموعه همواره در اجرای برنامه های خود موفق بوده و به پاس این موفقیت ها در همین سال موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی گردید ، افتخاری که در سالهای بعد و تا سال ۱۳۹۱ نیز تکرار گردید .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

 سیمند کابل با توجه به افق بلند مدت برنامه ریزی شده جهت ارتقاء فعالیت ها ، همانند تمام واحد های تولیدی موفق دنیا ، در طول حیات خود مراحل رشد و توسعه را گام به گام پیموده است .
بر این اساس و با توجه به اینکه یکی از پیش نیازهای توسعه بازار ، گسترش دامنه تنوع محصولات می باشد ، فاز اول توسعه در سال ۱۳۹۰ در زمینی به وسعت ۱۵۰۰۰ مترمربع ، ۵۰۰۰ مترمربع سالن سرپوشیده و ۵۰۰ مترمربع بنای اداری احداث و پس از نصب تجهیزات با به کارگیری بهترین و روزآمدترین تجهیزات تولید سیم و کابل و افزایش پرسنل به ۱۴۰ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت و با راه اندازی این طرح علاوه بر افزایش ظرفیت اسمی تولید به رقم ۲۲۵۰۰ تن در سال طیف وسیعی از انواع کابل ها تا سطح مقطع ۱۰۰۰ ملی متر مربع به محصولات شرکت اضافه گردید .
در همان ایام دفتر سیمند کابل نیز در محلی واقع در خیابان لاله زار راه اندازی و به فعالیت مشغول گردید .
واحد تحقیق و توسعه سیمند کابل با نگاه به تکنولوژی روز دنیا در صنعت سیم و کابل و بکارگیری استانداردهای بین المللی با هدف تحقیقات میدانی و ارائه دستاوردهای جدید و کاربردی در طراحی محصولات در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد . در همان سال طراحی و تولید کابل های ویژه نصب در محیط های آبی جهت پاسخگویی به نیاز شرکت های آب و فاضلاب کشور و ارائه محصولی قابل اطمینان جهت جایگزینی کابل های لاستیکی در دست اقدام قرار گرفت و یکسال بعد نخستین نسل از این محصولات در چاه های آب شرب کشور نصب و بهره برداری گردید .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

بی شک یکی از عوامل موثر در پایداری کیفیت ، استفاده از مواد اولیه مرغوب و قابل اعتماد می باشد بر این اساس در سال ۱۳۹۰ واحد گرانول سازی این مجموعه با نام شاخص پلیمر پارس و با هدف تامین پلیمرهای مورد نیاز در زمینی به وسعت ۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی نوآوران زنجان احداث و راه اندازی گردید . این واحد در حال حاضر قادر به تولید سالیانه تن انواع گرانول پی وی سی جهت محصولات سیم و کابل می باشد .
با اعتقاد به اینکه حفظ کیفیت لازمه حضور مستمر و پایدار در بازار مصرف می باشد در سال ۱۳۹۱ آزمایشگاهی بسیار مجهز در محلی به مساحت ۳۰۰ متر مربع واقع در کارخانه راه اندازی شد و با استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 به عنوان آزمایشگاه همکار در استاندارد در سطح کشور مشغول به فعالیت گردید . در این سال با انتخاب سیمند کابل به عنوان واحد نمونه کیفی از سوی اداره کل استاندارد مهر تاییدی بر اصل کیفیت در این شرکت نهاده شد و این پیشتازی در سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ نیز ادامه یافت .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

همچنین با درک این واقعیت که روشهای نوین مدیریت نیاز امروز صنایع کشور است در سال ۱۳۹۱ پیاده سازی و دریافت سایر گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت شامل ISO14001 , ISO 18001 و نیز گواهینامه کیفیت اتحادیه اروپا CE انجام و در مجموعه سیمند کابل نهادینه گردید .
هدف اصلی این شرکت تبدیل سیمند کابل به انتخاب نخست مشتریان و توسعه بازارهای جهانی از طریق جلب رضایت مشتریان است . رعایت حقوق مشتری مبنای منشور سیمند کابل بوده و مدیریت و پرسنل این مجموعه حقوق مشتری را برای خود یک اصل می دانند . بر این اساس این مجموعه در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ گواهینامه رعایت حقوق مشتریان گردید . افتخاری که با تکرار در سال ۱۳۹۲ و در سال بعد با دریافت تندیس نقره ای ادامه یافت و قطعا” با ادامه روند موفق کنونی با دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالجاری تکمیل خواهد گردید .
اما سال ۱۳۹۴ در تاریخ فعالیت سیمند کابل همواره با ثبت دو رویداد بزرگ ماندگار خواهد بود . در این سال نسل پنجم کابل های ویژه استفاده در چاه های آب شرب با نام تجاری SWR با داربودن ویژگی منحصر بفرد مقاومت در برابر نفوذ آب تا فشار بیش از ۴۰ بار در حضور کارشناسان صنعت آب رونمایی گردید و تایید دیگری شد بر نقش بی بدیل دانش در عرصه صنعت .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

  بهره گیری از این محصول که نمونه ای از آن با سطح مقطع ۲۴۰ میلی متر مربع برای اولین بار در صنعت انتقال آب شرب در آبان ماه سال ۱۳۹۵ و در عمیق ترین چاه آب شرب کشور با عمق ۵۱۰ متر واقع در استان فارس نصب گردید ، نقش بسزایی در کاهش هزینه بهره برداری پروژه های آب رسانی از طریق افزایش طول عمر محصول و مقاومت آن در برابر آسیب های ناشی از شرایط نصب خواهد داشت .
همچنین در سال ۱۳۹۴ نخستین و تنها مرکز تخصصی و علمی صنعت سیم و کابل در ساختمان جدید دفتر مرکزی سیمند کابل واقع در خیابان فردوسی افتتاح گردید . این مرکز که با هدف ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی به مشتریان محترم و همکاران صنعت راه اندازی شده است با دارابودن امکانات گسترده در آینده به عنوان اولین مرکز آموزشی و پژوهشی نیز فعالیت خواهد نمود .
بی شک در شرایط فعلی که بازار کشور از آشفتگی عرضه محصولات خارج از استاندارد رنج می برد و حوادث بسیاری از جمله آتش سوزی بدلیل استفاده از سیم و کابل نامرغوب در کشور رخ می دهد ، اهمیت وجود این مرکز به عنوان محلی جهت ارائه مشاوره در خصوص محصولات استاندارد بیش از پیش نمایان می گردد .
از آنجا که برنامه ریزی هیئت مدیره و مدیریت عامل سیمند کابل بر پایه رشد مستمر و توسعه متوازن بنا نهاده شده است و با توجه به محدودیت خطوط تولید فعلی ، اندیشه احداث کارخانه ای جدید با مساحت بیشتر و امکانات بهتر شکل گرفت . در سال ۱۳۹۵ بر اساس پژوهش های بعمل آمده و با در نظر گرفتن ویژگی های موثری همچون محل استقرار و بهر گیری از امکانات شهرک های صنعتی جدید الاحداث ، شهرک صنعتی نوآوران واقع در ۱۵ کیلومتر جنوب غربی شهر زنجان جهت احداث کارخانه جدید سیمند کابل انتخاب گردید . این کارخانه که در زمینی به وسعت ۱۳۰۰۰ مترمربع با ۹۰۰۰ متر مربع سالن سرپوشیده و ۱۰۰۰ متر مربع بنای اداری احداث و در سال ۱۳۹۶ به بهره برداری خواهد رسید با دارا بودن آزمایشگاهی منحصر بفرد با مساحت بیش از ۳۵۰ متر مربع و بهره گیری از روزآمد ترین تجهیزات تست در صنعت سیم و کابل پیشتاز خواهد بود .

تاریخچه سیم و کابل سیمند کابل

شرکت سیمند کابل رشد و و توسعه سریع و گسترده خود را مدیون نوع آوری و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنانش می داند و همین بالندگی سبب گردیده که این واحد تولیدی با سرعتی قابل توجه حجم وسیعی از بازارهای داخلی و صادراتی را در اختیار داشته باشد .
مدیران و کارکنان سیمند کابل کیفیت محصولات تولیدی خود را بخشی از افتخارات خود می دانند و امید آن داریم تا با استمرار این موفقیت ها سهم موثری در پیشرفت و توسعه رفاه در کشور عزیزمان داشته باشیم .

تولیدات سیم و کابل

گواهی نامه های سیم و کابل

فرایند شکل گیری کارخانه سیم و کابل

اختراع جدید سیم و کابل

لینک کوتاه شده این صفحه : https://www.simandcable.com/e4Y0j
سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب سیموکابل - سیمند کابل - کابل کواکسیال - کابل های کواکسیال - قیمت کابل کواکسیال - فروش کابل کواکسیال - سیم افشان - قیمت سیم افشان - سیم های افشان - کابل افشان - کابل های افشان - قیمت کابل های افشان - کابل - سیم - کابل و سیم - سیم و کابل - کابل موتور - کابل ضد آب - انواع کابل و سیم - انواع سیم و کابل - کابل زیر خاکی - کابل پمپ شناور - کابل الکترو موتور پمپ شناور - کابل داخل آب - کابل برق - سیم برق - قیمت کابل برق - قیمت سیم برق - سیم مسی - کابل مسی - قیمت کابل مسی - قسیمت سیم مسی - سیم مفتول - کابل مفتول - قیمت کابل مفتول - قیمت سیم مفتول - کابل فشار ضعیف - کابل های فشار ضعیف - قیمت کابل های فشار ضعیف - انواع کابل فشار ضعیف - انواع کابل های فشار ضعیف - سیم و کابل فشار ضعیف - سیم ساختمانی - کابل ساختمانی - سیم و کابل ساختمانی - قیمت سیم ساختمانی - قیمت کابل ساختمانی - انواع سیم های ساختمانی - انواع کابل های ساختمانی - کابل برق ساختمان - سیم برق ساختمان - انواع سیم برق ساختمان - انواع کابل برق ساختمان - کابل آرموردار- کیفیت سیم و کابل - استاندارد سیم و کابل - کابل آلومینیومی - انواع کابل آلومینیومی - کابل جوش - روش های مفصل بندی سیم و کابل - کابل سه فاز - انواع کابل سه فاز - قیمت کابل سه فاز - کابل زوجی - انواع کابل زوجی - کابل های زوجی - قیمت کابل زوجی - کابل قدرت - قیمت کابل قدرت - انواع کابل قدرت - کابل های درون چاهی - کابل های قابل انعطاف - کابل های مقاوم در برابر آب